آراد برندینگ
خانه / ضایعات فلزی و غیرفلزی / خرید ضایعات مفرغ (برنز) _فرافلزات

خرید ضایعات مفرغ (برنز) _فرافلزات

 مفرغ (برنز) چیست ؟

مفرغ یا برنز یکی از قدیمی ترین آلیاژ های جهان است که چندین صد سال پیش از میلاد به وجود آمده است.

برنز و برنج آلیاژهای مس هستند، به این معنی که آنها عمدتا مس را با فلزات مختلف دیگر مانند روی ، قلع و سرب حاوی فلز جدید در قالب برنز یا برنج تشکیل می دهند.

بعضی از فلزات دیگر نیز می توانند اضافه شوند ، که بستگی به کاربردهای و الزامات فلز دارد . مقاومت در برابر خوردگی و ظهور برخی از دلایل انواع مختلف برنج و برنز است . اکثر مردم در مورد تفاوت بین برنج و برنز تعجب می کنند . این دو آلیاژ به طرق مختلف بسیار شبیه هستند،

اما به طور کلی ، برنج به عنوان یک آلیاژ مس شناخته می شود که عموما حاوی روی بیشتر است ؛ در حالی که برنز معمولا با توجه به محتوای قلع خود را در نظر گرفته است.

آلیاژ مس و روی ، برنج زرد رنگ است و اغلب به عنوان جایگزین طلا استفاده می شود . این فلز در استفاده از اتصالات لوله کشی کم فشار (گاهی اوقات با مس) ، تخلیه سینک و وسایل (بعضی اوقات کروم برای تزئین بیشتر)، رادیاتورهای خودرو، دستگیره های درب، و در سخت افزار تر و تمیز استفاده می شود.

نحوه ساخت مفرغ

مفرغ یک آلیاژ است . آلیاژ یعنی مخلوطی از چند فلز . فلز اصلی تشکیل دهندهٔ مفرغ ، مس است . برای ساختن مفرغ، معمولاً مس را با  قلع ، با نسبت شش به یک یا چهار به یک مخلوط می‌کنند.

انواع ضایعات مفرغ

  • ضایعات پیچ
  •  نورد
  • چرخ دنده
  • یاتاقان
  •  رادیات
  • بوشینگ
  • ضایعات مجسمه های تزیینی
  • ……..

خرید ضایعات مفرغ (برنز)

خرید ضایعات مفرغ یکی از کلیدی ترین راهکارها برای مصرف بهینه فلز مفرغ  است. مفرغ ، فلز ارزشمندی است و قابلیت های بسیاری دارد. این فلز علاوه بر رنگ متنوع و زیبا ، با کارکردهای متنوع خود، نقش مهمی در عرصه تولید و صنعت ایفا می‌کند. استخراج و ترکیب این فلز  از منابع طبیعی بسیار زمان‌بر و پرهزینه است و این امر بر قیمت برنج تأثیر چشمگیری دارد. اما با گسترش استفاده از این فلز ارزشمند در صنایع و لوازم خانگی و در پی آن افزایش ضایعات این فلز، مراکزی برای خرید ضایعات برنجی و سپس بازیافت  آن­ها پدید آمده که علاوه بر صرفه جویی بسیار در مصرف انرژی و منابع طبیعی، در کاهش هزینه تولید محصولات برنجی نقش چشمگیری داشته است.

شرکت فرافلزات از جمله شرکت هاست که با در نظر گرفتن سود حاصل از معامله برای فروشنده یک معامله دو سر سود برد ایجاد می کند.شما فروشندگان ضایعات  این فلز ارزشمند چنانچه دنبال یک مرکز معتبر و یک معامله کم دردسر هستید ، این کار را به ما بسپارید و تنها با درج آگهی خرید ار ضایعات خود را پیدا کنید و سود حاصل از معماله را عائد خود کنید.

جهت گرفتن مشاوره و پاسخ سوالات خود باکارشناسان ما در ارتباط باشید.

مطلب پیشنهادی

فروش ضایعات استیل نسوز _ فرافلزات

ورق استیل نسوز چیست؟ به ورق استیل که شامل درصد بالایی از نیکل و کروم …

آدرس ایمیل:f.felezat67@gmail.com