ساختن آلومینیوم از آلومینیوم بازیافت شده ۹۰ درصد انرژی کمتر از بازده انرژی (انرژی حاصل از سوختن واحد وزن سوخت) پلاستيک ها دارد. آلومینیوم در صورت بازیافت صحیح و انتخاب مناسب در صنایع مختلف ، میتواند در اقتصاد کشور بسیار موثر باشد .

ضايعات قوطي راني از جنس آلومنيوم داراي آناليز مناسب براي توليدات آلومنيومي است كه در صنعت كاربرد زيادي دارد.

براي بازگرداندن ضايعات راني به چرخه صنعت بايد ابتدا آنها را جمع آوري كرد و پس از پرس براي ذوب به كارگاه هاي ريختگري رساند . در كارگاه هاي ريخته گري قوطي هاي پرس شده را در كوره ذوب كرده و پس از سرباره گيري مواد مذاب را در قالب هاي مناسب ( معمولا ۷ تا ۱۵ كيلويي ) ميريزند و پس از سرد شدن شمش ها را دسته بندي كرده و براي فروش آماده ميكنند .

بازیافت قوطی رانی به دلیل جنس فلزی آنها که از آلومینیوم است ارزش تجاری بالایی دارد و از هدر رفتن انرژی بسیار زیاد برای تولید آلومینیوم از سنگ بوکسیت جلوگیری میکند . به همین دلیل بازیافت قوطی رانی برای محیط زیست و همچنین از نظر اقتصادی بسیار مفید است.

خرید ضایعات قوطی رانی

خریداران ضایعات آلومینیومی قوطی رانی این محصولات را به ویژه قوطی ذانی و آب آشامیدنی را که بسیار زیاد می باشند جمع آوری کرده و پرس می نمایند.

این پرس ها دوباره بازیافت کرده و در صنایع مورد استفاده قرار می دهند . خریدار قوطی رانی های پرس شده ضایعاتی معمولا کارگاه های ذوب و ریختگری آلومینیوم هستند که یا بطور مستقیم ضایعات را پس از ذوب به محصولات آلومینیومی تبدیل میکنند یا بصورت شمش میفروشند .

شما فروشندگان این محصولات در هرجای ایران که باشید می توانید از طریق سایت فرافلزات  اقدام به فروش ضایعات قوطی رانی و آلومینیومی خود نمایید.

قیمت هرکیلو ضایعات قوطی رانی آلومینیومی بستگی به نوع بار و از همه مهمتر قیمت روز فلز آلومینیوم دارد که از طریق سایت فرا فلزات می توانیدقبل از فروش ضایعات خود از قیمت روز آلومینیوم به صورت آنلاین مطلع شوید.