آراد برندینگ
خانه / ضایعات فلزی و غیرفلزی / خرید ضایعات چدن ریزبار _ فرافلزات

خرید ضایعات چدن ریزبار _ فرافلزات

ضایعات چدن چیست؟

قراضه چدن آلیاژ آهن است که حاوی مقادیر زیادی کربن است. محتوای کربن آن را مستعد خوردگی می کند. در نتیجه ، ضایعات چدن غالباً زنگ زده و فرسوده می شوند. ضایعات چدن را می توان از سیستم های گرمایشی ، اجزای وسیله نقلیه و غیره بدست آورد. این ماده برای ساخت قطعات خودرو و ساختاری مورد استفاده قرار می گیرد و همانطور که در بالا گفته شد این ماده عمدتاً به صورت ریخته گری و لوله کشی یافت می شود ، حتی اگر در چندین شکل دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرد.

ضایعات چدن ریزبار چیست؟

بدنه سیلندرریز

کلاچ ریزبار

میل بادامک

کاسه چرخ

چدن کوره رو

….

قیمت ضایعات چدن

قیمت های ارائه شده توسط  قراضه چدن معمولاً بسیار پایین است البته این قیمت به کیفیت فلزات و منبع آنها بستگی دارد. چدن در شرایط نسبتاً خوبی می تواند قیمت بهتری را نسبت به چدن قدیمی ، زنگ زده و فرسوده بدست آورد. در نتیجه قیمت به فلز چدن بستگی دارد.

قراضه چدن یکی از متداول ترین فلزات در ایالات متحده است ، قراضه آهن یکی از معامله گران ترین مواد قراضه توسط  قراضه کشور است. لازم است قبل از تحویل آن به یک حیاط قراضه ، ضایعات چدن را به فرم قابل استفاده تبدیل کنید. در صورت وجود عایق ها باید حذف شود. برای به دست آوردن بهترین قیمت ، لازم است اطمینان حاصل شوید که ضایعات چدن شما با سایر مواد قراضه مخلوط نشده است.

اگر ضایعات چدن روی هم انباشته شود تبدیل به قبرستانی از ضایعات خواهد شد که نمی‌توان آن را دوباره در خدمت تولید استفاده کرد اگر ضایعات چدن به صورت بسیار خوب بازیافت شود و دوباره مجدد برای کارخانه‌های ارسال شده و عملیات ذوب و روی آنها انجام شود دوباره می توان آن را در تولید استفاده کرد.

بسیاری از کارخانه ها و حتی شرکت ها هستند که با آهن آلات و چدن سرکار دارند ، ضایعات چدن هم از جمله ضایعاتی است که قیمت بسیار خوبی در بازار ضایعات دارد .

خرید ضایعات چدن ریزبار

امروزه با رشد جمعیت ، کارخانه ها نیز افزایش یافته است درنتیجه سطح تولید ضایعات بیشتر از قبل شده است و با توجه به محدودیت منابع و مشکلات استخراج ازمعادن برای تولید مواد اولیه برای این کارخانه ها  نیاز است که تمامی این ضایعات جمع‌آوری و دوباره ذوب شده و در صنایع تولید به کار گرفته شوند.

فرآیند جمع آوری و فروش ضایعات می‌تواندکمک شایانی  به حفظ محیط زیست کند و همچنین می تواند این منابع را برای آیندگان حفظ نماید.

شرکت فراضایعات بهترین مرکز خرید و فروش ضایعات ازقبیل آهن، مس ،برنج ،آلومینیوم ،چدن و… می باشد و شما خریداران محتم می توانید ضایعات مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب و زمانی کمتر ار طریق آگهی های ثبت شده در سایت ما تهیه نمایید.

همچنین اگرشما تولید کننده و یا کارخانه‌دار هستین و قصد فروش ضایعات خوذ را دارید، می توانید آگهی خود را در وب سایت ما ثبت نماییدو یکی از تامین کنندگان ما شوید.

شرکت فراضایعات همواره آماده ارتباط گرفتن با شما مشتریان عزیز جهت فروش و خرید ضایعات آلومینیومی و آهنی است. فقط کافی است که با ما تماس بگیرید بهترین خدمات را در زمینه ی خرید و فروش ضایعات به شما عزیزان بدهیم .

مطلب پیشنهادی

فروش ضایعات استیل نسوز _ فرافلزات

ورق استیل نسوز چیست؟ به ورق استیل که شامل درصد بالایی از نیکل و کروم …

آدرس ایمیل:f.felezat67@gmail.com