آراد برندینگ
خانه / ضایعات فلزی و غیرفلزی / خرید ضایعات برنج سفیدبار _ فرافلزات

خرید ضایعات برنج سفیدبار _ فرافلزات

ضایعات برنج سفیدبار

ضایعات برنج سفیدبار از دسته بندی های ضایعات برنجی هستند که روکش آب کروم دارند. برنج سفید بارشامل بیش از ۵۰٪ روی، بسیار شکننده است .

برنج با روکش کروم عموما در وسایلی آشپزخانه چون سینک و یا در سرویس بهداشتی شما یافت میشود . برنج  کروم به دلیل زیبایی و درخشندگی آن شناخته میشود و ضایعات برنج کروم بسیار گران قیمت است . شیرالات شما معمولا با نمای بیرونی نقره ای ساخته میشود اما ماهیت آن از آهن برنج میباشد .

شیرآلات با روکش کروم، مقاومت و دوام بالایی دارند، همچنین قسمت‌های داخلی آنها اغلب از برنج ساخته می‌شوند. سطح این شیرآلات بسیار زیبا و مدرن است و اغلب لکه آب به خود نمی‌گیرد.

  • جوانب مثبت : مقاومت بالا به دلیل بدنه برنجی و روکش کروم، زیبایی و عدم ایجاد لکه‌های آب
  • منفی : هزینه بالایی دارد، ولی برای سرمایه‌گذاری بلند‌مدت مناسب است

دلایل اهمیت بازیافت ضایعات برنجی

بازیافت ضایعات برنجی همواره به عنوان یکی از منابع ارزشمند به منظور سرمایه گذاری و سودآوری مطرح بوده است. در واقع زنجیره ای از تامین کنندگان این ضایعات از قراضه خرها تا واسطه ها و شرکت های دیگر که در این زمینه فعالیت دارند به این چرخه ارزشمند یاری می رسانند و از طرفی خود نیز  از این وضعیت منتفع می گردند. فرایند بازیافت به دو شکل بازیافت ضایعات فلزی و غیر فلزی انجام می گیرد. بخش بزرگی از بازیافت ضایعات برنجی که در رده بازیافت ضایعات فلزی انجام می گرد مکانیزه بوده و می تواند این محصول را تا چندین بار دوباره تجدید نموده و به صنایع مورد نظر تزریق کند. مهمترین دلایلی که می تواند بازیافت ضایعات برنجی را توجیه کند عبارتند از:

کاهش هزینه های عملیاتی بازیافت ضایعات برنجی

بدین معنی که بازیافت ضایعات برنجی بر خلاف فلزات ارزشمند دیگری از قبیل نقره، طلا و آلومینیوم هم از نظر جداسازی و هم سایر مراحلی که به منظور خالص کردن و پاکسازی مورد استفاده قرار می گیرد هزینه بردار نبوده و در ضمن با سرعت و سهولت بیشتری بازیافت شده و در دسترس تولیدکنندگان قرار می گیرد. ماشین آلات و سیستم های مکانیزه موجب شده است تا بازیافت ضایعات برنجی با حداکثر بهره وری و کمترین هزینه ها انجام گیرد.

صرفه های اقتصادی بازیافت ضایعات برنجی

زمانی که از صرفه های اقتصادی سخن میگوییم در واقع لازم است تا جنبه های مثبت و عینی عمل بازیافت ضایعات برنجیرا مورد توجه قرار دهیم. بازیافت برنج بر خلاف فلزات دیگر می تواند حدود ۱۰۰ درصد از این فلز مفید و منعطف را دوباره به چرخه تولید برگرداند. این کار ضمن دسترسی به فلز برنج با خلوص بالا همچنین از نظر ایجاد پسمانده های فلزی که در معادن با آن روبرو هستیم تقریبا بدون ایجاد ضایعات غیر مفید انجام می گیرد.

زیست محور بودن بازیافت ضایعات برنجی

برای تشریح بیشتر زیست محور بودن بازیافت ضایعات برنجی باید جنبه های اهمیت این فلز را در این چرخه بازگو نماییم. کاهش آلایندگی هوا به معنی ایجاد فرصت تنفس و کمک به محیط زیست برای رشد و پایداری حیات بشری به شمار می رود. یعنی هر نوع فعالیتی که خارج از چرخه بازیافتضایعات برنجی به منظور دستیابی به فلز برنج انجام گیرد مادامی که پیرو استانداردهای زیست محیطی و حفظ سلامت محیط صورت نگیرد  محکوم به شکست است.  به عبارتی دیگر بازیافت ضایعات برنجی می تواند در حدود ۹۰ درصد از آلایندگی هوا را کاهش دهد و این امتیاز بی نظیری در این زمینه به شمار می رود.

برنج بازیافتی را در کارخانه های معتبر با افزودن آلیاژ های مختلف درصنایع مختلف  استفاده می کنند برخی از آن ها عبارت اند از:

  • پیچ و مهره، قطعات رشته ای
  • ترمینال ها
  • شیر آب
  • انژکتورها
  • اتصالات لوله آب

خرید ضایعات برنجی

برنج یکی از فلزاتی است که می توان آن را بارها و بارها بازیافت کرد و دوباره مورداستفاده قرارداد.ضایعات برنجی جمع آوری شده توسط کارخانه ها با دستگاه های مخصوص با خلوص بالا بازیافت می شوند .این ضایعات بسته به میزان خلوص ومیزان سرب موجود قیمت گذاری می شوندو درصنایع مختلف استفاده می شوند.

شرکت فراضایعات در زمینه معاملات محصولات برنجی فعالیت دارد و برای ضایعات شما بهترین خریدار را پیدا می کند.

 قیمت انواع ضایعات برنجی توسط کارشناسان ما مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد زیرا قیمت ضایعات برنجی به صورت روزانه نوسان پیدا می کند ما آن را به قیمت خوب  برای شما به فروش می رسانیم.

شرکت فراضایعات همچنین آمادگی همکاری با ارگان های دولتی وخصوصی را دارد.

همین امروز با درج آگهی خود در سایت ما ضایعات خود را بدون درد سر و در زمانی کوتاه به فروش برسانید.

مطلب پیشنهادی

فروش ضایعات استیل نسوز _ فرافلزات

ورق استیل نسوز چیست؟ به ورق استیل که شامل درصد بالایی از نیکل و کروم …

آدرس ایمیل:f.felezat67@gmail.com