آراد برندینگ
خانه / ضایعات فلزی و غیرفلزی / خرید ضایعات آهن سوپرویژه _ فرافلزات

خرید ضایعات آهن سوپرویژه _ فرافلزات

ضایعات آهن سوپرویژه چیست؟

  • انواع تیر آهن
  • قوطی  و پروفیل مورد استفاده در ساخت در و پنجره با ضخامت زیر ۵۰ سانتی‌متر
  • نبشی و ناودانی
  • خرده میل گرد
  • گوشه ورق ضخیم
  • شاسی های ماشین سنگین
  • شاسی ماشین برش خورده
  • انواع ورق روغنی 
  • و…….

میباشد.

ضایعات سوپر ویژه ، قطعات کوچیکتری را شامل میشوند که بتوانند در کوره به راحتی بارگیری شوند و چرم حجمی کمتری داشته باشه و جزو ضایعات فلزی محسوب میشوند.

ضایعات سوپر ویژه از چه مکان هایی بدست می آید؟

همان‌طور که شاهد هستید امروزه با ساخت‌وسازهای بی‌رویه روبه‌رو هستیم. همین امر باعث شده ضایعات ساختمانی به طرز چشم گیری  افزایش یابد. از جمله معضلاتی که در این حوزه به وجود می‌آید می‌توان به آلودگی زیست محیطی، افزایش مرگ و میر در اثر برخورد اتومبیل‌ها با نخاله‌های موجود در مسیر جاده‌ها به خصوص در شب که دید رانندگان محدود است و زشت شدن فضای شهر اشاره کرد.

نوعی از نخاله های ساختمانی مانند آجرها و بلوک‌های شکسته یا باید انتقال یابند و یا دفع شوند. اما نوع ساختمانی دیگر نیز وجود دارند که می‌توان آن‌ها را بازیافت نمود (مانند پسماند آهنی، پسماند مس، پسماند آلومینیوم و چدن). و برای تولید فولادهای جدید مجددا مورد استفاده قرار می گیرد که بسیار حائز اهمیت است.

پسماندهایی که از عملیات ساخت‌وساز، تخریب و بازسازی ساختمان‌ها به صورت ناخواسته و تصادفی بر جا مانده‌اند را پسماند ساختمانی می‌گویند.

حدود ۱۰ الی ۱۵ درصد از کل نوع غیرفلزی ساختمانی را آجر، بتن و چوب تشکیل می‌دهد، قابل بازیافت هستند اما در مقابل برخی از پسماندها مانند قراضه آهن، مس، آلومینیوم و چدن به طور کامل و البته در صورت وجود تکنولوژی قابل بازیابی هستند. همین امر باعث می‌شود تا عده‌ای از افراد و شرکت‌ها به خرید این نوع تمایل بیشتری از خود نشان دهند.

مهم‌ترین پسماند باقی مانده از ساختمان‌سازی را پسماندهای آهنی در بر می‌گیرد. با فروش پسماندهای آهنی می‌تواند بخشی از هزینه‌های ساختمانی را جبران نمود.

ساختار آهن به گونه‌ای است که اگر یک ساختمان را بعد از سال‌ها تخریب نماییم، می‌توانیم از آهن‌های بر جا مانده از آن پروژه استفاده مجدد نماییم، زیرا آهن طی سالیان دراز ویژگی‌های فیزیکی و شیمایی خود را حفظ می‌نماید (با صرف نظر کردن از شکل ظاهری).

پسماند آهنی تنها از طریق تخریب یک مجموعه حاصل نمی‌شوند، بلکه ممکن است با گذر زمان در اثر قدیمی شدن تجهیزات خانه نیاز باشد تا تجهیزات جدیدتری را جایگزین کنیم این امر نیز به نوبه‌ خود سبب گردیده تا با بازیافت این موارد مقداری از هزینه‌های حاصل برای نوسازی را جبران کنیم.

نکته مهم در ذوب ضایعات سوپر ویژه

برای ذوب ضایعات سوپر ویژه حتما باید به این دقت داشته باشید که روی ضایعاتی مثل آهن و غیره که قراره ذوب شود هیچ گونه رنگی وجود نداشته باشد به این دلیل که وجود رنگ باعث ایجاد دود شده و در نهایت موجب آلودگی و ضربه به محیط زیست میشود.

خرید ضایعات در سایت فرافلزات

با توجه به بازدیدکنندگان سایت فرافلزات که طیف وسیعی از رده‌های سنی و شغلی  مختلفی  هستند، شرکت فرافلزات محل کاملا مناسبی برای معرفی محصولات، خدمات، فعالیت‌ها، برنامه‌ها و توانایی‌های تولیدکنندگان، فروشندگان، کارآفرینان و فعالان بخش‌های صنعت، فولاد و ریخته گری فراهم نموده است تا به کسب و کار خوده رونق دهند.

سایت فرافلزات دراوایل سال ۹۸ و پس از حدود یک سال کار تحقیقاتی توسط کارشناسان شرکت راه اندازی گردید. هدف از راه اندازی وب سایت فرافلزات، ایجاد مرکزی در بستر اینترنت جهت تسهیل در امر خرید و فروش ضایعات و تعامل ساده تر خریداران و فروشندگان ضایعات می باشد. در حال حاضر وب سایت فرافلزات علاوه بر بخش آگهی ها دارای بخش های دیگری از جمله اخبار و قیمت محصولات و ضایعات فلزی نیز می باشد.

بازدیدکنندگان سایت می توانند هر روز از آخرین اخبار ایران و جهان در حوزه فلزات و ضایعات مطلع شوند. از دیگر بخشهای پر بازدید سایت ما که  بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته است بخش قیمت می باشد که بصورت روزانه به روز رسانی می شود و آخرین قیمت به روز شده در بازار معاملات جهانی در آن قابل مشاهده می باشد.  جهت حفظ ارتباط موثر با کاربران و اطلاع رسانی سهل تر به آنها مجموعه فرافلزات  اقدام به راه اندازی سایت خود نموده است تا فروشندگان بتوانند به راحتی به معرفی محصول خود بپردازند و خریداران به راحتی خرید خودرا با اطلاع کامل از محصول مورد نظر خود انجام دهند.

مطلب پیشنهادی

فروش ضایعات استیل نسوز _ فرافلزات

ورق استیل نسوز چیست؟ به ورق استیل که شامل درصد بالایی از نیکل و کروم …

آدرس ایمیل:f.felezat67@gmail.com