آراد برندینگ
خانه / ضایعات فلزی و غیرفلزی / ضایعات الکتریکی والکترونیکی-فرافلزات

ضایعات الکتریکی والکترونیکی-فرافلزات

شرکت فراضایعات به منظور عرضه و تامین ضایعات الکتریکی والکترونیکی با استاندارد های بین المللی ، تمامی خدمات خریدوفروش خود را ضمانت می کند و همچنین در راستای قوانین تجاری و مالی و مالیاتی کشور عمل می نماید.هدف ما کسب رضایت شمامشتریان عزیزاست.

ضایعات الکتریکی چیست

به دستگاه‌های الکترونیکی مصرف شده و قطعات آنان همچون تلفن‌ها وکامپیوترها، لوح فشرده و غیره گفته می‌شود که حاوی فلزات خطرناک مانند سرب، کادمیوم و جیوه هستند که در صورت رهاسازی در طبیعت پس از پایان عمر مفید و عدم بازیافت صحیح، آلوده‌کننده خطرناک محیط زیست به‌شمار می‌روند.

انواع ضایعات الکتریکی /الکترونیکی

سالانه ضایعات الکترونیکی زیادی از موبایل ها، تبلت ها، لپ تاپ ها و دیگر وسایل برقی ایجاد می شود که همگی آنها دارای مواد قابل بازیافتی مانند پلاستیک، فلزات و شیشه هستند. بازیافت این ابزار الکترونیکی مستعمل یا از کار افتاده میتواند علاوه بر کمک به حفظ محیط زیست، منبعی برای تولید مواد اولیه صنایع مختلف نیز میباشد.

  1. ضایعات تجهیزات انتقال حرارت :مانند یخچالها، فریزرها، مادربردها، پمپهای حرارتی و تجهیزات تهویه هوا
  2. ضایعات صفحه نمایش :تجهیزات مستعمل و از کار افتاده صفحات نمایش مانند صفحه نمایش، صفحه رایانه، لپ تاپها، تبلتها، تلفن های همراه، لامپهای CRT نمایشگر و تلوزیونهای قدیمی، تجهیزات صنعتی و آزمایشگاهی و … کهلامپ های قدیمی بسیار سخت بوده و حاوی مقدار زیادی سرب و مواد نورافشان هستند.
  3. ضایعات انواع لامپ: لامپ های قدیمی بسیار سخت بوده و حاوی مقدار زیادی سرب و مواد نورافشان هستند.
  4. ضایعات لوازم برقی بزرگ:بدنه خچال ها، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق برقی، دستگاه های کپی و پرینتر های بزرگ، صفحه های فتولیاییک و …
  5. ضایعات لوازم برقی کوچک:مایکروویو، پنکه، جاروبرقی، رادیو، کتری برقی و کلیه وسایل برقی کوچک آشپزخانه، ماشین اصلاح و …
  6. ضایعات لوازم الکترونیکی کوچک:موبایل ها، تبلت ها، لپ تاپ ها و …

اهمیت بازیافت ضایعات الکتریکی/الکترونیکی

ضایعات الکترونیکی حاوی عناصر ارزشمندی هستند که پس از بازیافت میتوان مجددا از آنها استفاده کد. مس مهمترین عنصر در این ضایعات الکترونیکی است که باید در حین بازیافت ذوب و ریخته گری شود. ضایعات الکترونیکی چون میله های خراب، سیم لخت و قالب‌ها، cpu و برد الکتریکی را میتوان به وسیله کوره های خاص ذوب نموده و عناصر ارزشمند آنها را جداسازی کرد.

گروه صنعتی فراضایعات به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای بازرگانی در کشورفعالیت دارد.این شرکت قادر است محصولات شمارا بابهترین قیمت ممکن خریداری کرده و به مشتری واقعی ارائه نماید.برای استعلام قیمت محصولات باشماره های درج شده در صفحه اصلی تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی

فروش ضایعات استیل نسوز _ فرافلزات

ورق استیل نسوز چیست؟ به ورق استیل که شامل درصد بالایی از نیکل و کروم …

آدرس ایمیل:f.felezat67@gmail.com