آراد برندینگ
خانه / ضایعات فلزی و غیرفلزی / آلومینیوم نرم / آلومینیوم نرم-فرافلزات

آلومینیوم نرم-فرافلزات

شرکت فراضایعات برآن است برای دسترسی مشتریان خود تمام ضایعات فلزی آهنی وغیرآهنی خریداری کرده و بدون هیچ گونه واسطه ای و با قیمت مناسب و حمل و نقل آسان در اختیار متقاضیان خود می گذارد.

از این ضایعات برای شارژ کوره های صنعتی و تولید انواع شمش و قطعات یدکی خودرو و صنعتی استفاده می شود.

خریدضایعات با قیمت مناسب ازتمام بنگاه ها وکارگاه ها ،شرکت هایم ماشین کاروغیره ازسراسرکشورصورت گرفته وبه نزدیک ترین کارخانه های ریخته گری همکارباشرکت ماتحویل داده می شود.

آلومینیوم چیست

آلومینیوم عنصری شیمیای در گروه بورون با عدد اتمی ۱۳ و نماد Al است. این عنصر یک فلز نرم، سفیدوچکش‌پذیر با چگالی پایین است که سومین عنصر فراوان و فراوان‌ترین فلز در پوسته کره زمین است. آلومینیوم خالص به دلیل واکنش‌پذیری بسیار بالای خود بسیار به ندرت به طور طبیعی یافت می‌شود به صورت ناخالص در سنگ‌های معدنی مختلفی وجود دارد.

ویژگی‌ها

سبکی وزن،قابلیت شکل پذیری،خاصیت ارتجاعی،مقاومت در برابر خوردگی،هدایت حرارتی بالا،هدایت الکتریکی،غیر مغناطیسی بودن،عدم جرقه زایی

کاربردها

ضایعات آلومینیوم نرم شامل آلومینیوم‌های کابلی، پروفیل، ظرفی، شاخه، قوطی‌های نوشیدنی، زینک، سوفاله نرم و… می‌باشد. این ضایعات به صورت کابل، ظرف، شمش قوطی‌های نوشیدنی و ورقه قابل تولید و استفاده هستند.

آلومینیوم نرم

آلومینیوم نرم، آلومینیومی است که خلوص بسیار بالایی دارد و بهترین نوع آلومینیوم است. آلومینیوم خشک خلوص پایین‎تری دارد و در مقایسه با آلومینیوم نرم در پله دوم قرار می‌گیرد.

ضایعات آلومینیوم نرم شامل آلومینیوم‌های کابلی، پروفیل، ظرفی، شاخه، قوطی‌های نوشیدنی، زینک، سوفاله نرم و… می‌باشد. این ضایعات به صورت کابل، ظرف، شمش قوطی‌های نوشیدنی و ورقه قابل تولید و استفاده می شود.

برای خرید و فروش ضایعات آلومینیومی تولیدشده درکارخانه های داخلی با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از مشاوره های آن هابهره مندگردید.

ما با بسیاری از تولیدکنندگان وخریداران ضایعات آلومینیومی خشک ونرم درارتباط بوده و شماعزیزان را دراین مسیریاری خواهیم نمود.

آدرس ایمیل:f.felezat67@gmail.com