آراد برندینگ
خانه / ضایعات فلزی و غیرفلزی / سفاله آلومینیوم خشک / سفاله آلومینیوم خشک ونرم(سفاله پوشالی و ناخنی)-فرافلزات

سفاله آلومینیوم خشک ونرم(سفاله پوشالی و ناخنی)-فرافلزات

آلومینیوم چیست؟

آلومینیوم یا آلومینیم عنصری شیمیایی با عدد اتمی ۱۳ ونشان شیمیایی Al است. فلزی نقره‌ای و چکش‌پذیر است که در گروه بور قرار دارد. این عنصر پس از اکسیژن و سیلیکن فراوان‌ترین عنصر و هم‌چنین فراوان‌ترین فلز در پوسته کره زمین است. آلومینیوم خالص به دلیل واکنش‌پذیری بسیار بالای خود بسیار به ندرت یافت می‌شود به همین دلیل به صورت ناخالص در سنگ‌های معدنی مختلفی وجود دارد.

بازیافت آلومینیوم

بازیافت آلومینیوم فرایندیست که در آن ضایعات آلومینیوم را می‌توان در محصولات جدید مورد استفاده مجدد قرار داد. این فرایند به مراتب ارزان‌تر از استخراج آلومینیوم جدید از طریق عمل الکترولیز اکسید آلومینیوم  می‌باشد که ابتدا باید سنگ معدن بوکسیت از معادن استخراج شود و پس از آن با استفاده از فرایند بایرتصفیه شده و مورد استفاده قرار گیرد. بازیافت ضایعات آلومینیوم تنها نیاز به ۵٪ از انرژی تولید آلومینیوم جدید را دارد. جایگزین کردن حتی بخش کوچکی از آلومینیوم اولیه در آلیاژهای کارپذیر بوسیلهٔ قراضه‌های بی‌ارزش (که معمولاً این قراضه‌ها دارای ناخالصی‌های مختلف غیرفلزی می‌باشند) بدون اینکه این ناخالصی‌ها تأثیری در کیفیت آلیاژ بگذارد، از نقطه نظر متالورژی بسیار با ارزش است.

آلومینیوم نرم، آلومینیومی است که خلوص بسیار بالایی دارد و بهترین نوع آلومینیوم است. آلومینیوم خشک خلوص پایین‎تری دارد و در مقایسه با آلومینیوم نرم در پله دوم قرار می‌گیرد.

ضایعات سوفاله یا سوفاره آهن

در یک تعریف کلی به براده‌های تولید شده از ترشکاری قطعه‌های فولادی و آهنی ضایعات سوفاره یا سوفاله آهن می‌گویند که خود در دو دسته ناخنی و پوشالی قرار دارند و عرضه آن به دو صورت فله بار پرسی شده و پفکی یا ریز بار عرضه می‌شود.

سوفاله پوشالی

این نوع سوفاله چگالی پایین , هزینه حمل بالایی ,ذوب سخت ,  ریز بار ( پفکی )  بوده و به صورت فله بار پرس شده عرضه بازار می شود.

سوفاله ناخنی

این نوع به صورت جدا و در اندازه ۳-۱۰ میلی متر است.

 

قابلیت بازیافت یکی از ویژگی های مهم آلومینیوم است که علاوه برزیبایی ،دوام،سبکی و استحکام آن را به یک فلزباارزش تبدیل کرده است.قراضه آلومینیومی با کمترین انرژی وهزینه ذوب گردیده وبه شمش های مختلف تبدیل می شود.

برای خریدوفروش ضایعات آلومینیوم  درتناژبالا وقیمت منصفانه بامادرتماس باشیدتافروشندگان وخریداران آن را باقیمت مناسب وحمل رایگان معرفی نماییم.

مجموعه فراضایعات این اطمینان رو به شما عزیزان می دهد که تسویه نقدی در محل با بالاترین نرخ پیشنهاد برای شما عزیزان صورت گیرد پس همین الان تماس بگیرید.

 

 

 

 

شرکت فراضایعات ایران برای تامین درخواست متقاضیان اقدام به خرید تمام ضایعات فلزی آهنی و غیرآهنی کرده است .

خرید ضایعات با قیمت مناسب از تمام بنگاه ها ، کارگاه ها ، شرکت های ماشینکار و غیره  در سرار کشور و ارسال به نزدیک ترین کارخانه ریخته گری همکار با شرکت فرافلزات جهت تامین شارژ کوره های ذوب .

بازیافت مجدد ضایعات فلزی و غیرفلزی به صنعت و چرخه تولید با هزینه حمل و نقل مناسب برای مشتریان شرکت فراضایعات ایران.

زمان درخواست و ارسال محموله به آدرس مشتریان از نزدیکترین نقطه محل استان و شهرستان صورت می پذیرد .

لیست تمام ضایعات فلزی اعم از : دروپنجره ، رادیات آلومینیوم ، رینگ آلومینیوم ، ظروف آلومینیوم ، آلومینیوم خشک ، آلومینیوم نرم ، سفاله آلومینیوم  خشک ، سوفاله آلومینیوم  نرم ، سرسیلندر ، پیستون ، رینگ ، سرب خشک ، سرب نرم ، سرب نرم ، سوفاله فولاد ۳۱۶ ، سفاله آهن ، سفاله چدن ، سوفاله فلزات رنگی ، سوفاله فولاد ۳۰۴ ، شاخه پروفیل ، فله حلب کهنه ، فله حلب نو ، فله روغنی ، آلیاژی ، آهن درجه ۲ ، آهن درجه ۱ ، آهن سبک ، آهن ویژه ، آهن سوپر ویژه ، برنج درهم ، برنج سفیدبار ، پرسی بدنه ، پرسی خودرو ، پیستون ، پدن ریزبار، داکتیل ریزبار می باشد .

هدف شرکت فراضایعات ایران رضایتمندی مشتریان می باشد .

آدرس ایمیل:f.felezat67@gmail.com